W Elixir Day SPA znajdziesz spokój i odprężenie jak we własnym domu. Nasz urokliwy salon zlokalizowany jest w pobliżu Krakowa i powstał z miłości do natury, urody i pszczół. To miejsce, gdzie możesz naładować swoje baterie i zapomnieć o codziennych problemach. Tutaj będziesz mieć możliwość kompleksowej pielęgnacji swojego wyglądu i dobrego samopoczucia. Innowacyjne zabiegi i nasze bogate doświadczenie pozwolą Ci odkryć prawdziwe piękno.

Naszym zamierzeniem jest wspieranie ludzi w odzyskaniu wiar w siebie i swoje możliwości, poprzez stworzenie nowego wizerunku i poczucia piękna we własnym ciele. Jesteśmy tu, aby pomagać zapracowanym ludziom odzyskać energię i radość życia, dzięki czemu będą mogli cieszyć się każdym dniem z uśmiechem na twarzy. Stawiamy na najlepsze, profesjonalne kosmetyki od renomowanych światowych marek, zapewniając naszym klientom najwyższą jakość usług. Chcemy troszczyć się nie tylko o Twoje zewnętrzne, ale także wewnętrzne piękno. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka pozwala osiągnąć wewnętrzną harmonię i poprawić swoje dobre samopoczucie na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Autorskie
rytuały SPA

Sprawdzone
marki

Doświadczeni
specjaliści

Kompleksowa
obsługa

Nie możesz zdecydować się na konkretny zabieg?

Pomożemy Ci wybrać!

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej konsultacji, podczas której nasze wykwalifikowane eksperty pomogą Ci wybrać zabieg idealnie dopasowany do Twoich wymagań i potrzeb.